This is a Standard post

Tyrani dopouštějící se na své oběti domácího násilí, psychopati, sociopati, narcisové a tak dále - to jsou osoby, které dokáží ze života udělat doslova peklo. Jak je rozpoznat, jak se jim bránit, jak se postarat o to, abychom se nestali jejich obětí?

This is a Standard post

Katastr nemovitostí již od počátku roku 2014 poskytuje novou službu, na základě které jsou vlastníci nemovitostí informování krátkou textovou zprávou na mobilní telefon, emailem nebo datovou schránkou o provedení změny u kteréhokoli jejich nemovitosti.

This is a Standard post

Vážení klienti, milí přítelé, v době adventu bych se s váni ráda podělila o Zákon o veselých Vánocích, který mě velmi pobavil. Věřím, že rozveselí i vás a zpříjemní vám tento čas. Přeji všem krásné a radostné Vánoce, Hana Kukrálová

This is a Standard post

Násilí na ženách Před několika málo dny 25. listopadu jsme si připomněli den boje proti násilí na ženách. Bohužel jsou ženy stále oběťmi sexuálních napadení a domácího násilí, ačkoli u nás panuje rozšířená osvěta i trestní odpovědnost za týrání osoby žijící ve společném obydlí nebo nebezpečné pronásledování (stalking) a také možnost vykázání, které se hojně využívá. Přestože existuje řada poraden a krizových linek, je mezi námi mnoho žen, které se s násilím na nich páchaném dennodenně potýká.