This is a Standard post

Psycholožka a koučka PhDr. Michaela Daňková mě požádala o rozhovor na téma poskytování právní pomoci v oblasti rodinného práva a vznikl z toho zajímavý článek s názvem "Každý sedíme v jiném kině", který si můžete přečíst zde, anebo na webu https://misadankova.com/, kde najdete i celou řadu zajímavých a přínosných videí, textů, kurzů apod. Sama ráda sleduji její práci a čerpám z ní.

This is a Standard post

Tyrani dopouštějící se na své oběti domácího násilí, psychopati, sociopati, narcisové a tak dále - to jsou osoby, které dokáží ze života udělat doslova peklo. Jak je rozpoznat, jak se jim bránit, jak se postarat o to, abychom se nestali jejich obětí?

This is a Standard post

Katastr nemovitostí již od počátku roku 2014 poskytuje novou službu, na základě které jsou vlastníci nemovitostí informování krátkou textovou zprávou na mobilní telefon, emailem nebo datovou schránkou o provedení změny u kteréhokoli jejich nemovitosti.

This is a Standard post

Vážení klienti, milí přítelé, v době adventu bych se s váni ráda podělila o Zákon o veselých Vánocích, který mě velmi pobavil. Věřím, že rozveselí i vás a zpříjemní vám tento čas. Přeji všem krásné a radostné Vánoce, Hana Kukrálová