Objednat konzultaci

Zpracování vašich osobních údajů

Snadno • Profesionálně • Diskrétně
Nechte vaše starosti na nás

Jsem JUDr. Hana Kukrálová, advokátka, se sídlem Velehradská 88/1, 130 00 Praha 3 Vinohrady, IČ 71467793 a jsem zapsaná u České advokátní komory pod ev. č.  11947.

S jakými Vašimi daty pracuji:

  1. Abychom se mohli spojit ohledně Vaší poptávky mých služeb nebo školení, mám na webu umístěný kontaktní formulář. Údaje, které mi do něj vypíšete (nebo které mi napíšete do e-mailu) budu zpracovávat, abych Vám mohla na Vaše dotazy a přání odpovědět.

    Pokud se dále domluvíme na další spolupráci, budu zpracovávat Vaše jméno, kontaktní údaje (e-mail, telefon), Vaše podnikatelské údaje a případně data, která mi předáte, abych Vám mohla poskytnout své služby.

    Pokud se na spolupráci nedomluvíme, Vaše údaje se u mě neohřejí příliš dlouho – promažu je do 1 měsíce. Pokud se na spolupráci domluvíme, Vaše data budu zpracovávat 10 let od ukončení naší spolupráce. Veškerá tato práce s daty je možná díky tzv. nařízení GDPR (jednání o smlouvě a plnění smlouvy).
  2. Nemám zpracovatele, kteří by se k Vaším datům dostali. Mimo jiné proto, že jsem vázaná ze zákona advokátním tajemstvím. To znamená, že nikomu nemohu říct, že poskytuji služby právě Vám, ne tak sdělovat obsah takových služeb.
  3. Vaše osobní údaje neprofiluji, ani nepředávám mimo Evropskou unii.
  4. Pokud byste mě potřebovali ohledně vašich dat a mé práce s nimi kontaktovat, napište mi na e-mail info@advokat-kukralova.cz nebo mi zavolejte na +420 608 254 314.
  5. Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES) vám dává spoustu práv. Mezi nimi je právo obrátit se na mě a chtít informace, jaké osobní údaje zpracovávám, vyžádat si přístup k osobním údajům, nechat je aktualizovat nebo opravit, chtít omezení zpracování, kopii osobních údajů, přenos osobních údajů nebo po mně požadovat výmaz. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládám, jak bych měla, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se obrátit na soud. Pevně ale věřím, že k ničemu takovému mezi námi nedojde. 🙂

Advokátní služby a mediace

Rodinné právo

Péče o děti, rozvod a majetkové vypořádání, domácí násilí, sexuální zneužívání.

Mediační pomoc

Důvěrnost, dobrovolnost, rovnost stran, nezávislost a nestrannost

Majetková a násilná trestná činnost

Ublížení na zdraví, usmrcení, loupeže, vydírání, krádeže, zpronevěry

Stalo se za volantem

Řidičský průkaz, dopravní přestupky, dopravní nehody

Drogy a alkohol

Drogy, alkohol, závislosti
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram