Objednat konzultaci

Zpracování vašich osobních údajů

Snadno • Profesionálně • Diskrétně
Nechte vaše starosti na nás

Jsem JUDr. Hana Kukrálová, advokátka, se sídlem Velehradská 88/1, 130 00 Praha 3 Vinohrady, IČ 71467793 a jsem zapsaná u České advokátní komory pod ev. č.  11947.

S jakými Vašimi daty pracujeme:

  1. Abychom se mohli spojit ohledně vaší poptávky naších služeb, máme na webu umístěný kontaktní formulář. Údaje, které do něj vypíšete (nebo které nám napíšete do e-mailu) budeme zpracovávat, abychom vám mohli na vaše dotazy a přání odpovědět.

    Pokud se dále domluvíme na další spolupráci, budeme zpracovávat vaše jméno, kontaktní údaje (e-mail, telefon), vaše podnikatelské údaje a případně data, která nám předáte, abychom vám mohli poskytnout služby.

    Pokud se na spolupráci nedomluvíme, vaše údaje se u nás neohřejí příliš dlouho – promažeme je do 1 měsíce. Pokud se na spolupráci domluvíme, vaše data budu zpracovávat 10 let od ukončení naší spolupráce. Veškerá tato práce s daty je možná díky tzv. nařízení GDPR (jednání o smlouvě a plnění smlouvy).
  2. Nemáme zpracovatele, kteří by se k vaším datům dostali. Mimo jiné proto, že jsme vázáni ze zákona advokátní mlčenlivostí. To znamená, že nikomu nemůžeme říct, že poskytujeme služby právě vám ani sdělovat obsah takových služeb.
  3. Vaše osobní údaje neprofilujeme, ani nepředáváme mimo Evropskou unii.
  4. Pokud byste nás potřebovali ohledně vašich dat a naší práce s nimi kontaktovat, napište nám na e-mail info@advokat-kukralova.cz nebo zavolejte na +420 608 254 314.
  5. Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES) vám dává spoustu práv. Mezi nimi je právo obrátit se na nás a chtít informace, jaké osobní údaje zpracováváme, vyžádat si přístup k osobním údajům, nechat je aktualizovat nebo opravit, chtít omezení zpracování, kopii osobních údajů, přenos osobních údajů nebo po nás požadovat výmaz. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se obrátit na soud. Pevně ale věříme, že k ničemu takovému mezi námi nedojde 🙂

Advokátní služby a mediace

Násilná trestná činnost

Ublížení na zdraví, usmrcení, znásilnění, týrání, domácí násilí

Majetková trestná činnost

Loupeže, vydírání, krádeže, zpronevěry

Drogy a alkohol

Drogy, alkohol, závislosti

Stalo se za volantem

Řidičský průkaz, dopravní přestupky, dopravní nehody

Rodinné právo

Péče o děti, rozvod a majetkové vypořádání, domácí násilí, sexuální zneužívání.

Mediační pomoc

Důvěrnost, dobrovolnost, rovnost stran, nezávislost a nestrannost
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram