Objednat konzultaci

Pomohli jsme

Nechte vaše starosti na nás
Mým cílem je za všech okolností spokojený klient. Záleží mi na tom, aby u mne klient našel pomoc, kterou hledá, a to ve svých často těžkých a složitých životních situacích. Obrátit se na mne můžete s důvěrou, zaručím Vám diskrétnost a své maximální nasazení s vysokou odborností a precizností. Jsem spolehlivá a pečlivá, nikdy klienta nenechám ve štychu. Přesvědčte se sami, jak jsou mí klienti s výsledky mé práce spokojeni.
JUDr. Hana Kukrálová
5.05.2023

Chci moc poděkovat paní doktorce Kukrálové za úžasnou advokátní práci, empatii a podporu.

Konečně po více jak 2 letech definitivně rozhodnuto (spravedlnost, empatie zvítězily nad manipulativním a narcistickým chováním).

Věra F.
Chci moc poděkovat paní doktorce Kukrálové za úžasnou advokátní práci, empatii a…
4.03.2023

Paní doktorko Kukrálová,

velice si cením Vašeho celkového přístupu. Jsem ráda, že konstantně držíte rozumný pohled na věc, že se nenecháváte zatahovat protistranou do soubojů a nesoupeříte. Mohu se na Vás ve všem spolehnout, což je pro mě velmi důležité.

Petr V.
Praha
21.02.2022

Také děkuji za podporu i zpětnou vazbu. Byl jsem ze snahy na internetu najít pro mě přijatelného advokáta frustrovaný a z jednání jsem měl obavy. Tyto obavy se však nenaplnily a já jsem s průběhem, výsledkem a Vaším přístupem spokojený.

Rudolf P.
Praha
21.02.2022

Paní doktorko Kukrálová,

tímto Vám chci vyslovit obrovský dík za Vaše právní zastoupení, za to, jak jste byla výborně připravena na jednání, a že jste vyhrála to, co jsme pro děti potřebovaly 5 let. Jsem ráda, že jsem Vás poznala. Ještě jednou převeliké díky za moje vnoučata.

Michaela J.
Praha
21.02.2022

Děkuji Vám, paní doktorko, byla jsem nadmíru spokojená. Oceňuji Váš přístup - profesionalitu a lidskost. Ještě jednou děkuji za pomoc.

Michaela D.
Praha
21.02.2022

Vážená paní doktorko,

moc Vám děkujeme za to, co jste pro nás udělala. Mějte se krásně a ještě jednou díky.

Vláďa V.
Praha
21.02.2022

Dobrý den paní doktorko,

děkujeme za informaci a jsme moc rádi, že věc skončila i díky Vaší nesmírné pomoci. Doufám, že se do podobné situace již nedostaneme, ale člověk nikdy nemá říkat nikdy, a je úžasné mít v záloze takovou advokátku jako jste Vy.

Martin Š.
okr. Praha - východ
21.02.2022

Dobrý den, paní doktorko,

děkujeme za skvělou zprávu, je to velká úleva. Za obrovské pozitivum celé záležitosti považuji fakt, že jsme Vás mohli poznat. Ještě jednou díky za vše.

Monika Š.
okr. Praha - východ
21.02.2022

Vážená paní doktorko,

ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za Váš profesionální přístup a nasazení, s jakým jste se mi věnovala. Díky Vám proběhlo vše rychle a hladce. Ještě jednou moc děkuji.

Barbora K.
Praha
21.02.2022

Paní doktorko,

ještě jednou Vám strašně moc děkuji. Byla jste fajn a ráda jsem Vás poznala, bez Vás bych to nezvládla. Mějte se dobře, ať se Vám daří.

S pozdravem, Tereza N.

Tereza N.
Praha 6
21.02.2022

Dobrý den, paní doktorko,

děkuji Vám za vše, co jste pro mně udělala. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby kvalitního právníka, velice ráda se na Vás obrátím. Přeji skvělé výsledky ve Vaší práci a spokojenost i v osobním životě.

Dana K.
Odolena Voda
21.02.2022

Ešte raz by som chcel poďakovať za pomoc a spoluprácu, boli ste úžasná 🙂 Prajem veľa úspechov v práci a príjemné prežitie blížiacich sa Vianoc a všetko dobré do Nového roku.

Roman B.
Kladno
21.02.2022

Dobrý den, paní doktorko,

děkuji za Vaší skvělou radu, která nám moc pomohla. Jste úžasná. Děkuji.

David L.
Praha
21.02.2022

Vážená paní doktorko,

touto cestou bych Vám chtěl moc poděkovat za Váš přístup k celé mé záležitosti, které jste se ujala s velkým nasazením a obětavostí a neváhala jste mi navrhnout i další možné varianty, jak zlepšit můj život. Jsem Vám opravdu zavázán!

Ivo G.
Praha 4
21.02.2022

Vážená paní doktorko,

velice Vám děkuji za překrásné zpracování ústavní stížnosti. S takovou odborností, precizností a snahou advokáta se ve svém životě setkávám sporadicky. Svojí zodpovědností mi velmi připomínáte mého zesnulého syna. Jsem Vám velice vděčná a zavázaná. Poděkování a pochvalu jsem poslala rovněž na ČAK.

Mgr. Danuše K.
Havířov
21.02.2022

I just wanted to thank you for your great Job. You were very professional and you saved my live, thanks a lot. Have a nice day and good luck for the future.

Yannick D.
Prague
16.02.2022

Vážená paní doktorko,

děkuji za krásně vedené soudní jednání, stále Vás obdivuji, jak jste dokázala hbitě a věcně reagovat.

Dana K.
Odolena Voda
16.02.2022

Naše situace byla pro nás velmi bolestivá. Byli jsme strašně zoufalí. Díky Vám můžeme žít i dokonce mít u sebe naše dítě. K Vaší práci máme velkou úctu. Často o Vás mluvíme, děkujeme.

Hana K.
Vodňany

Advokátní služby a mediace

Násilná trestná činnost

Ublížení na zdraví, usmrcení, znásilnění, týrání, domácí násilí

Majetková trestná činnost

Loupeže, vydírání, krádeže, zpronevěry

Drogy a alkohol

Drogy, alkohol, závislosti

Stalo se za volantem

Řidičský průkaz, dopravní přestupky, dopravní nehody

Rodinné právo

Péče o děti, rozvod a majetkové vypořádání, domácí násilí, sexuální zneužívání.

Mediační pomoc

Důvěrnost, dobrovolnost, rovnost stran, nezávislost a nestrannost
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram